top of page

KOOLITAJAD RÄÄGIVAD

Oleme ~10 aastat teinud ettevõttetele suhtluskoolitusi 

Meie põhitegevuseks on rakendusimpro koolituste korraldamine ja läbiviimine inimeste sotsiaalsusvõimekuse parandamiseks. 

Meie koolitused annavad osalejatele võimaluse kogeda suhtluse põhitõdesid

Laialdasest uskumusest, et mõned inimesed lihtsalt on sündinud parema suhtlusoskusega kui teised, usume meie suhtlusoskuse õpitavusse. BeWise´i nägemusel on võimalik muutuda paremaks ja teadlikumaks suhtlejaks ja seeläbi parandada meie endi sotsiaal-ühiskondlikku heaolu. Hea üksteise mõistmine on lahutamatuks aluseks, et saaksime ühiseid eesmärke täita teadlikel ja mõistmispõhistel alustel. Ainus hea viis publiku, kollektiivi või indiviidi usalduse võitmiseks käib alati läbi avatud ja selge kommunikatsiooni.

TEISED RÄÄGIVAD

"Suurepärane käed-külge koolitus! Osalejate tagasiside ainult positiivne ning kõigil kohe peale koolitust tahtmine ka ise tehtut läbi viia. Suhtlus ja koostöö koolitajatega alati super – kui tekib mingi veidi hullumeelsem idee on koolitajad alati päri ja platsis!

Loodan, et selline sobib, pole ainult selle koolituse kohta, sest üleüldiselt on AHHAA saanud sinuga igal teemal ühendust võtta 😊"

Triin Orgusaar
Projektijuht @ Teaduskeskus AHHAA

bottom of page